درباره ی ما

سال 1403 هفدهمین سالگرد تاسیس مجموعه ماست.
مفتخریم به این که در یک دهه گذشته در خدمت صدها مشتری وفادار بوده ایم و در بیش از پانصد پروژه موفق در بخش دولتی و خصوصی ایفای نقش نمودیم .
ما با اتکا به دانش فنی کارکنان و استفاده از جوانان پرتلاش و خبره در این حوزه توانسته ایم خدماتی شایسته مشتریانمان که بزرگترین سرمایه ما هستند ارائه کنیم.
خدا را شاکریم که توانسته ایم در این سال های سخت اقتصادی و با وجود تمام مشکلات ، همچنان قوی و با اراده راسخ ، گامی هر چند کوچک در راستای رونق صنعت ایران برداریم .

خدمات ما

تامین سیستم ها

​​- کالاهای اصلی و جدیدترین ورژن ها
- راهنمایی کامل برای نصب و راه اندازی سیستم ها
- بهترین قیمت
​​​​​​​- بیشترین مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش
موارد بالا چهار جزء جدانشدنی در خرید از مجموعه ما میباشد.
این اصول ،ضمانت رضایت مشتریان ما خواهد بود.

​نصب ، تعمیر و نگهداری

​​بهترین و قوی ترین سیستم ها با نصب نامناسب کارایی صد درصدی خود را از دست میدهند و عدم رعایت اصول نگهداری نیز به این موضوع دامن خواهد زد.
- سرعت در مراجعه ، دقت در نصب و خدمات مربوطه ، آموزش مداوم پرسنل و پیگیری های دوره ای از کارفرمایان این اطمینان را حاصل میکند که سیستم های تحت پشتیبانی ما ، همیشه آماده به کار و در بهترین وضعیت خود باشند.

​پیشنهاد میکنیم حتما از خدمات مشاوره ما استفاده کنید.
در پروژه های در دست طراحی و حتی در دست اجرا با کارشناسان ما در ارتباط باشید. ساده سازی به صورتی که ، طرح از استاندارد خارج نشود ، تخصصی است که نیاز به تجربه های متفاوت و مختلف دارد . گاها با ایجاد تغییراتی کوچک در طرح میتوان عملکرد سیستم را  افزایش داد و تا حد زیادی در بودجه صرفه جویی کرد.
این موارد نیاز به اشراف کامل به امکانات سیستم ها دارد که کارشناسان ما با تجربه حضور در پروژه های مختلف و ایجاد سناریوهای متفاوت ، این خدمات را به بهترین شکل و به صورت رایگان ، به مشتریان ارجمند شرکت ، ارائه میدهند.

​مشاوره و طراحی

چرا ما

هر آنچه در هنگام خرید و یا قرارداد برای شما ارزشمند است ، هدفی است که ما از قبل با برنامه ریزی ، خود را برای آن آماده کرده ایم .
امروزه صرفا واژه فروش ارزش آنچنانی در بازارهای بین المللی ندارد. 

از نظر ما ، فروش ساده ترین فرآیند در بازار امروزی است.
قسمت چالش برانگیز یک معامله ، دقیقا بعد از فروش اتفاق می افتد و آن خدماتی است که از یک فروشنده به عنوان متخصص در این حوزه انتظار میرود. 
در صنعت اعلام و اطفاء حریق اتوماتیک ، پیش نیاز هر مجموعه ، اطلاعات فنی ، تجربه و تعهد به مشتریان است.تجربه ای که افتخار میکنیم تمام مشتریان ما از آن بهره مند بوده اند.
​​​​​​​