​اعلام حریق آدرس پذیر Hochiki هوچیکی سری ESP Marine


سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر Hochiki انگلستان سری ESP Marine برای مصارف فراساحلی ارائه شده اند. این سری از محصولات هوچیکی طبق استاندارد M.E.D طراحی و ساخته میشوند و در لابراتوارهایی همچون Lloyd آلمان و LPCB انگلستان تست و تائید شده اند.
سری ESP Marine ایده آل برای استفاده در کشتی ها ، شناورها ، سکو های فراساحلی و مصارفی مشابه میباشد.
تمامی قطعات این سری از محصولات هوچیکی ، تحت پروتکل ESP و به صورت دیجیتال ، در یک سیستم با یکدیگر ارتباط دارند.
هر دیوایس ESP دارای آیدی مختص به خود است و در زمان آلارم اطلاعات دیوایس های فعال شده به کنترل پنل ارسال میشود.
پروتکل ESP میتواند از 240 آدرس متفاوت پشتیبانی کند. هر آدرس میتواند تا 8 ورودی و خروجی را تحت پوشش قرار دهد و همچنین میتوان این ساب آدرس ها را به صورت مجزا در برنامه نویسی ها و تعریف سناریوهای حریق مد نظر قرار داد.
هوچیکی با طراحی مجدد چمبر دتکتور های سری ESP به سطح کاملا جدیدی از جلوگیری از آلارم های کاذب دست یافته است. 
سیستم های اعلام حریق Hochiki سری ESP در یک پلتفرم بسیار پیشرفته و قابل اطمینان با یکدیگر ارتباط دارند و این قابلیت باعث میشود سیستم بدون خطا ، به کنترل و پایش محیط از نظر عوامل حریق بپردازد.
کلیه محصولات سری Marine هوچیکی در پایگاه داده های MarED ، مربوط به تجهیزات مورد تائید این حوزه ، قابل مشاهده و پیگیری میباشد.
لازم به ذکر است در طراحی و تولید سیستم های مارین ، عواملی همچون لرزش مداوم ، رطوبت و ... بسیار حائز اهمیت میباشد و نوع قطعات مصرفی ، جنس و نوع PCB در قطعات الکترونیکی ، آلیاژ مورد استفاده برای لحیم ، اتصالات نهایی و عوامل بسیاری نسبت به محیط خشن فراساحلی در نظر گرفته میشود تا کارکرد یک سیستم در این محیط تضمین شود.

لیست محصولات

سیستم اعلام حریق هوچیکی
سبد خرید