اعلام حریق Advanced

 پنل های آدرس پذیر MxPro 5 

 پنل های مولتی پروتکل Advanced MxPro 5 آدرس‌پذیر، طراحی شده است تا نیازهای پروژه‌های بزرگ و پیچیده را برآورده کند. این سری پنل‌ها، با تشخیص وقوع حریق و اعلام آن به طور همزمان در نقاط مختلف ساختمان، به عنوان سیستم امنیتی اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این پنل در مدل‌های مختلفی از جمله تک، 2 ، 4 و 8 لوپ تولید میشوند. با استفاده از پنل Advanced MxPro 5، می‌توانید سیستم اعلام حریق را با اعتماد برای ساختمان‌هایی با نیازهای گسترده و پیچیده نصب کنید.

​​​​​​​با کنترل پنل های آدرس پذیر اعلام حریق Advanced سری MxPro5، شما بدون شک در دسترس بودن و کنترل بهتری از سیستم اعلام حریق خود خواهید داشت. این پنل ها از قابلیت های فوق العاده ای برخوردارند که شامل طراحی کارآمد، قابلیت همکاری با تجهیزات تعلیقی و رجیستری، گزینه های پیشرفته برنامه ریزی و مانیتورینگ سیستم، قابلیت اتصال به شبکه اینترنت برای کنترل از راه دور و دسترسی آسان به داده های سیستم از طریق رابط کاربری مدرن و گزینه های گزارش گیری جامع و دقیق می‌باشد.
پنل های ادوسند انگلستان از پروتکل های Hochiki , Apollo , Argus , Nittan پشتیبانی میکند.
​​​​​​​ استفاده از پنل های آدرس پذیر ادوسند سری MxPro 5، تجربه ای امن و قابل اعتماد را در اعلام حریق برای شما فراهم خواهد کرد.

​لیست محصولات

سبد خرید