شرکت NSC در آلمان عنوان یک کمپانی معتبر و پیشرو در زمینه فناوری اطلاعات و ایمنی است که در طراحی و تولید راهکارهای امنیتی و جلوگیری از رویداد های حریق فعالیت می کند و سال ها تجربه در این حوزه دارد.

ان اس سی یک تولید کننده بسیار مشهور که محصولاتش دارای گواهینامه های بین المللی است و از تکنولوژی های نوین و نوآورانه در آنها استفاده میکند.

محصولات ارائه شده توسط NSC تحت تأثیر تكنولوژي هاي پيشرفته مانند هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء و امنیت سايبري قرار می گیرند.

محصولات اصلی کمپانی ان اس سی در شاخه ایمنی، کنترل پنل های اعلام حریق  میباشد، این محصولات با استفاده از تجهیزات پیشرفته و نرم افزارهای قدرتمند طراحی و تولید می شوند و امکاناتی را فراهم می کنند که تأمین امنیت، نظارت و کارایی بر روی ساختمان ها را بهبود می بخشد.

در طول تاریخ، NSC برای کاربران خود راه حل های سازگار با استانداردها و قابل اعتماد ارائه داده است. این شرکت تائیدیه های راهبردی در بحث ایمنی حریق مانند ٍEN-54 و Vds را رعایت می کند و مورد تأیید از سازمان های معتبری نظیر بازرسی فنی برای استفاده در صنایع حساس اطلاعاتی و بخش امنیتی ثابت است.

​​​​​​​هدف NSC ارائه راه حل هایی است که به سازمان ها کمک می کند با خطرات امنیتی موجود مبارزه کنند و از طریق بهره وری بیشتر و کاهش هزینه ها بهبود یابند.

کنترل پنل های اعلام حریق NSC

NSC F1-6 کنترل پنل های آدرس پذیر
NSC F1-18 کنترل پنل های آدرس پذیر
NSC ماژول و کارت های لوپ
سبد خرید